Darmowa wysyłka
14-dniowe prawo do zwrotu
Pomoc i obsługa
Bezpieczne zakupy dzięki SSL
Wysokiej jakości filtr wody z odwróconą osmozą Made in Germany

Filtr wody osmoza BestWater® Jungbrunnen 66-12 Gastro

Informacje dot. produktu "Filtr wody osmoza BestWater® Jungbrunnen 66-12 Gastro"

INNOWACYJNY - MOCNY - WYDAJNY


Opis produktu:

Odkryj Jungbrunnen 66-12, innowacyjny, wydajny i efektywny system oczyszczania wody, specjalnie zaprojektowany do użytku gastronomicznego. Dzięki zdolności do produkcji nawet 2500 litrów czystej wody pitnej w ciągu 24 godzin, Jungbrunnen 66-12 oferuje ogromne korzyści w stosunku do jego rozmiarów.

To kompaktowe urządzenie, które ma tylko rozmiar wysokiego, stojącego kartonu z napojami, jest dostarczane z 12-litrowym zbiornikiem buforowym, zapewniając ciągłe dostawy wysokiej jakości wody pitnej, nawet przy dużym zapotrzebowaniu.

Jungbrunnen 66-12 jest łatwy w instalacji i może być podłączony do zewnętrznych urządzeń do gazowania wody, aby oferować Twoim gościom orzeźwiającą i musującą wodę na życzenie. W skład systemu wchodzi również wysokowydajny moduł energetyzujący, który zapewnia wyjątkowo miękką i smaczną wodę.

Dzięki swojej solidnej konstrukcji i potężnym funkcjom, Jungbrunnen 66-12 jest idealnym wyborem dla gastronomicznych przedsiębiorstw, które stawiają najwyższe wymagania dotyczące jakości wody. Zamów już dziś i zaoferuj swoim gościom to, co najlepsze w kwestii wody pitnej!


Specifikacja

Color:

opcjonalnie w kolorze białym lub niebieskim

litrów dziennie:

2500 l

Wymiary (wysokość x szerokość x głębokość):

420 mm x 295 mm x 455 mm

Waga (kg):

28Oceny 0 z 0

Wprowadź ocenę!

Podziel się doświadczeniami dotyczącymi produktu z innymi klientami.