Darmowa wysyłka
14-dniowe prawo do zwrotu
Pomoc i obsługa
Bezpieczne zakupy dzięki SSL
Wysokiej jakości filtr wody z odwróconą osmozą Made in Germany

Filtr powietrza BestAir - AirJet 2000

Informacje dot. produktu "Filtr powietrza BestAir - AirJet 2000"

ZMODYFIKOWANY MATERIAŁ ADSORPCYJNY

W przeciwieństwie do oczyszczania przemysłowego, urządzenia konsumenckie do oczyszczania powietrza posiadają możliwość łatwego wyboru filtra węglowego do oczyszczania zanieczyszczeń takich jak formaldehyd, TVOC, amoniak, benzen i gaz. Filtr węglowy pochłaniający zapachy posiada duży zakres adsorpcji. Zgodnie z badaniami powierzchnia właściwa węgla aktywnego zawiera się w przedziale 500-1500 m2/g. Urządzenie BestAir Ultra wykorzystuje filtr węglowy do pochłaniania zapachów o ciężarze 1.900 g, a jego powierzchnia adsorpcji wynosi 1,6 miliona metrów kwadratowych, co odpowiada powierzchni 224 boisk piłkarskich.


LAMPA UV

Dzięki zastosowaniu lampy UV, emitującej światło o długości fali 254 nm, możliwe jest bezpośrednie eliminowanie bakterii, a w połączeniu z PCO uzyskanie doskonałej skuteczności. Dzięki lampie szkodliwe substancje organiczne (formaldehyd, benzen, ksylen itd.) w powietrzu ulegają rozkładowi na dwutlenek węgla i wodę. Następuje również niszczenie błony komórkowej bakterii i unieszkodliwienie białka wirusa poprzez silną sterylizację, uzyskując zamaskowanie i usunięcie zapachów.


GENERATOR ANIONÓW

Aniony są jonami o ładunku ujemnym. (1) Wytwarzanie reaktywnych form tlenu: W przypadku ujemnych jonów tlenu, cząsteczki tlenu są skutecznie aktywowane w powietrzu, dzięki czemu mogą one być w sposób czynny/aktywny i łatwy absorbowane przez organizm. Skuteczny sposób na zapobieganie „chorobom klimatyzacji”. (2) Bakterie: Generator anionów wytwarza pewną ilość jonów ujemnych i niewielką ilość ozonu. Objętość ta wynosi mniej niż 50 ppm wartości zadanej urządzenia, jednak przy kombinacji z łatwo adsorbowanymi wirusami i bakteriami prowadzi do zmiany ich budowy lub transferu energii, a w konsekwencji do ich śmierci. Delektujcie się Państwo szybko oczyszczonym świeżym powietrzem.


CADR (CLEAN AIR DELIVERY RATE – WSKAŹNIK DOSTAWY CZYSTEGO POWIETRZA) CADR

jest międzynarodową wartością porównawczą najważniejszych wskaźników określających wydajność oczyszczania powietrza. Im wyższa wartość CADR, tym czystsze i skuteczniejsze/wydajniejsze oczyszczanie powietrza zapewniane przez system filtrowania w porównaniu z filtrowaniem po wietrza przez maskę oddechową


Filtr powietrza Ultra 2000:

 • Technologia wielostopniowej filtracji zapewniająca czyste powietrze

 • 3 prędkości wentylatora i funkcja sleep/night

 • Jonizator

 • Światło UV + fotokatalityczny element filtrujący

 • Filtrowanie formaldehydu

 • Antybakteryjne nanosrebro

 • Zdalne sterowanie

 • Usuwanie zanieczyszczeń z powietrza

 • Wysoka prędkość przepływu powietrza

 • Funkcjonalnie zoptymalizowany i elegancki design

 • Tryb automatyczny, funkcja uśpienia i timer

 • Wskaźnik jakości powietrza, wskaźnik wymiany filtra


Specyfikacja:

Napięcie znamionowe:

230V~/50Hz


Moc nominalna:

50W


Timer (godziny):

2, 4, 8 and 12


Waga:

12.5 kg


Wymiary (szer. * wys. * gł.):

416 x 625 x 251 mm


Zbiornik wody:

3 liters


Poziom hałasu:

59dB(A)


Przepływ powietrza:

max. 350m3/h


Wydajność nawilżania powietrza:

max. 300 ml/h
Oceny 0 z 0

Wprowadź ocenę!

Podziel się doświadczeniami dotyczącymi produktu z innymi klientami.