Darmowa wysyłka
14-dniowe prawo do zwrotu
Pomoc i obsługa
Bezpieczne zakupy dzięki SSL
Wysokiej jakości filtr wody z odwróconą osmozą Made in Germany
Przezroczysta szklanka z czystą wodą

Picie dobrej wody jest zdrowe

Już proste filtry z węglem aktywnym usuwają znaczną część zanieczyszczeń, pozostałości leków lub hormonów z wody pitnej, które w innym przypadku spożywalibyśmy poprzez kawę, herbatę, gotowane potrawy z wodą oraz samo picie wody z kranu.


W szczególności niemowlęta, dzieci, chore lub starsze osoby korzystają z ponownego oczyszczenia wody pitnej, ponieważ ich naturalne mechanizmy regulacyjne są mniej obciążone. Spożywana woda może efektywniej wspierać procesy metaboliczne w organizmie.


Woda z kranu jest również prawdziwą alternatywą zdrowotną dla wód mineralnych, ponieważ jakość wód mineralnych podlega znacznie mniejszym kontrolom. Kolejną wadą wód mineralnych z butelek plastikowych są zanieczyszczenia, które mogą przenikać do wody podczas przechowywania, gromadzić się w organizmie lub wykazywać działanie podobne do hormonów. Gdy już dobrze kontrolowana "żywność - woda pitna" zostaje dodatkowo oczyszczona przez filtrację, jej jakość do spożycia staje się coraz bezpieczniejsza.

Ponieważ chroni środowisko

Picie przefiltrowanej wody z kranu to aktywna ochrona środowiska. W szczególności zakup jednorazowych butelek plastikowych, butelek PET, ale także wody w butelkach szklanych obciąża środowisko.


Plastikowe odpady zanieczyszczają rzeki, jeziora i morza przez wieki,

produkcja butelek plastikowych kosztuje energię i cenny, ale rzadki olej naftowy,

recykling butelek PET i szklanych kosztuje energię,

cały proces logistyczny od produkcji butelek po ich utylizację i recykling wymaga energii, surowców i powoduje ogromne obciążenie dwutlenkiem węgla - zwłaszcza gdy woda jest kupowana po wcześniejszym przewiezieniu przez całą Europę.


Osoby decydujące się na picie przefiltrowanej wody z kranu zamiast butelkowanej wody, wnoszą znaczący wkład w ochronę środowiska i poprawiają swój osobisty ślad ekologiczny.

Perłowa czystość